Boční

Nadstandardní rodinný dům o dispozici 5+1 s podlahovou plochou 215 m2 v obci Čakovičky. Na dvou podlažích zděné stavby nalezneme dostatek prostoru a pohodlí pro spokojený rodinný život.

Čakovičky

Kategorie: Rodinný dům
Dispozice: 5 + 1
Plocha: 215 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: 2x kryté stání
PENB: Skupina G
Stav: Výborný
Cena nemovitosti:

Prodáno

Popis nemovitosti

Vpřízemí se nachází obývací pokoj s krbem propojený s kuchyní a jídelnou. Kuchyně je vybavena moderní linkou s vestavnými spotřebiči (varná deska, digestoř, myčka, lednice, trouba, mikrovlnná trouba). V kuchyni se nachází zděná spíž. Z jídelny a obývacího pokoje jsou přímé výstupy na zahradu.  V přízemí se dále nachází pracovna, koupelna se sprchovým koutem a saunou, předsíň, šatna a hala se schodištěm do patra. V patře se nachází dva pokoje, ložnice s balkonem, koupelna s vanou, toaletou a dvěma umyvadly. Z patra je přístupný veliký půdní prostor, který je připraven pro případnou vestavbu.

Dům se nachází na pozemku o velikosti 909 m2, který disponuje perfektně udržovanou zahradou se vzrostlými stromy a keři. Díky zdi kolem relaxační části vyniká zahrada perfektním soukromím a nic tak nebrání využívání jihozápadní terasy s bazénem. Při grilování je možné využívat zastřešenou pergolu s krbem a posezením. Na pozemku se dále nachází zahradní domek a přístřešky pro skladování zahradní či bazénové techniky a dalšího příslušenství. Na pozemku je zřízeno kryté stání pro dva automobily, vjezd je umožněn bránou s elektrickým pohonem.

Obec Čakovičky se nachází nedaleko Prahy, autem jen 15 minut od Letňan. Obec je obsluhována autobusovými linkami Pražské integrované dopravy. Lokalita vyniká naprostým klidem a zároveň velmi dobrou dostupností všech služeb. Společenský život v obci je poměrně bohatý. K oblíbeným akcím patří Masopustní průvod, dětský den, rybářské závody, různorodé sportovní závody a soutěže.

Boční

Luboš Perníček
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 702 076 616
lubos.pernicek@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz