Devonská

Nabízíme k pronájmu nadstandardní nový byt 3+kk s prostornou terasou, zahradou s bazénem o velikosti 316 m2. Bytová jednotka o velikosti 91,3 m2 se nachází v přízemí bytového komplexu Sky Barrandov na Praze 5.

Praha 5 – Hlubočepy

Kategorie: Byt
Dispozice: 3 + kk
Plocha: 91,3 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: Garáž
PENB: Skupina A
Stav: Velmi dobrý

Cena za pronájem:

65 000 / měsíc

Popis nemovitosti

Vbytě nalezneme zařízený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, zařízenou ložnici, pokoj, dvě koupelny, šatnu, prostornou předsíň, technickou místnost a terasu podél všech oken bytu. Kuchyňská linka je kompletně vybavena moderními spotřebiči Miele. V bytě nalezneme velké množství vestavěných skříní vyrobených na míru bytu, nadstandardní použité materiály, bezpečnostní dveře, videotelefon, tři ploché televize (v každé obytné místnosti), pračka. K dalšímu nadstandardnímu vybavení patří inteligentní ovládání bytu Haidy, venkovní elektrické žaluzie či LED osvětlení celého bytu i terasy ve volitelných barvách RGB. K bytu náleží garážové stání, dále k bytu náleží sklep o velikosti cca. 6 m2. Samotná bytová jednotka je již kompletně dokončená, v exteriéru se dokončují zahradní úpravy a obklad bazénu.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, výbornou dostupnost centra autem i MHD, výborná též dostupnost na vnitřní i vnější městský okruh. Díky nedalekému Prokopskému údolí také skvělé možnosti volnočasových aktivit v přírodě.

Devonská

Jan Brábník
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 774 305 907
jan.brabnik@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz