Devonská

Unikátní střešní penthouse nabízející úchvatné panoramatické výhledy na celou Prahu. Na ploše 440 m2 se rozléhá byt o dispozici 4+kk s 210 m2 a terasy o ploše 230 m2. Luxusní byt, který zabírá celou střešní plochu novostavby z roku 2009, nabízí svým majitelům veškerý komfort moderního bydlení.

Praha 5 – Barrandov

Kategorie: Byt
Dispozice: 4 + kk
Plocha: 440 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: Garáž
PENB: Skupina C
Stav: Velmi dobrý

Cena nemovitosti:

Pronajato

Popis nemovitosti

Dominantu interiéru tvoří mezonetový obývací pokoj, kde vrchní patro zabírá ložnice s šatnou a pracovním koutem. Spodní částí je samotný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. Kuchyně je navržena se smyslem pro detail, spoustou úložných prostor a spižírnou. Vybavením jsou spotřebiče Miele, americká lednice s vinotékou Liebherr, pracovní deska i ostrůvek s barem z corianu. Z obývacího pokoje je vstup na severní terasu s vířivou vanou, sprchou, fitness a soláriem. Obývací pokoj, ložnice a terasa nabízí impozantní výhledy do Prokopského údolí a dále do centra Prahy. Druhá, jižní terasa nabízí posezení pro početnější návštěvy a venkovní kuchyni se vším potřebným vybavením, včetně myčky, dřezu, plynovým i elektrickými grily včetně grilu na kebab. V bytě dále nacházíme dva dětské pokoje, hostinský pokoj s vlastní koupelnou, který je v současné době využíván jako šatna. Hlavní koupelna bytu je vybavena vanou i sprchovým koutem, toaletou, bidetem a dvěma umyvadly. U vstupu do bytu se nachází další samostatná toaleta.

Veškeré vybavení domácnosti a použité materiály jsou jen té nejvyšší kvality. Dřevěná okna, bezfalcové dřevěné interiérové dveře, dřevěné podlahy, kvalitní dlažby i obklady. Přímé i nepřímé LED osvětlení v několika barevných režimech. O bezpečnost se starají kovové bezpečnostní dveře s automatickým zámkem, kamerový systém a alarm ve všech pokojích. Byt je klimatizován. V celém interiéru i na terasách je instalováno high-end ozvučení BOSE, Bang & Olufsen. Všechny moderní technologie lze ovládat přes systém chytré domácnosti Haidy. Z tabletu či telefonu lze ovládat osvětlení včetně barev, topení, klimatizaci, alarm, kamerový systém, rolety i audiosystém. V podzemních garážích se nachází dvě parkovací místa k bytu.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, výbornou dostupnost centra autem i MHD, výborná též dostupnost na vnitřní i vnější městský okruh. Díky nedalekému Prokopskému údolí také skvělé možnosti volnočasových aktivit v přírodě.

Devonská

Luboš Perníček
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 702 076 616
lubos.pernicek@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz