Hlavačov

Nabízíme k prodeji citlivě zrenovovaný dům na samotě v lese, dostupný po celoročně udržované asfaltové cestě, v docházkové blízkosti Ondřejovské hvězdárny 1 km a obce Ladovy Hrusice 2 km.

Hlavačov – Ondřejov

Kategorie: Dům
Dispozice: Atypická
Plocha: 220 
Vytápění: Čerpadlo
Parkování: Garáž
PENB: Skupina G
Stav: Velmi dobrý

Cena nemovitosti:

Na dotaz

Popis nemovitosti

Usedlost je na krásném, klidném místě. Rozlehlý pozemek o velikosti 13 639 m2, lze případně rozdělit na dvě parcely o velikosti 8 173 m2 a 5 466 m2. Objekt je přízemní s obytným podkrovím. Dům je přístupný ze tří samostatných vstupů a lze jej využívat jako celek, nebo také pro vícegenerační bydlení. V přízemí se nachází předsíň, velký obývací pokoj s kuchyní a krbem, ložnice, dvě koupelny, samostatné wc s umyvadlem, šatna, technické zázemí. Dále se v přízemí nachází druhá kuchyně s krbem, pokoj a vstup do podkroví. Z kuchyně je také samostatný vstup na zahradu. Podkroví je částečně po rekonstrukci, ve které lze pokračovat a vybudovat další obytné místnosti. V současné době se v podkroví nalézá jedna obytná místnost se šatnou.

Celková obytná plocha je 220 m2 + půdní prostor o velikosti 120 m2. Dům má vlastní kopanou 20m hlubokou studnu
s vydatným pramenem, čerpadlo, ruční pumpu, jímku a přírodní čističku odpadních vod. Vytápění zajišťují designové litinové radiátory akumulované tepelným čerpadlem vzduch-voda 12,5 kw. Dále pak v domě naleznete dva krby, kachlová kamna a podlahové topení. Na podlahách jsou dubové parkety a dlažba. Nové rozvody, obklady a omítky v interiéru. Okna, dveře, zárubně, parapety, kuchyně, vše vyrobeno z masivního dřeva. Na pozemku je pěkný přírodní rybník s lekníny, rákosy, divokými kachnami, ryby (kapr, štika, lín, karas, perlín) dále pak garáž, dvě dílny, ovocné stromy a keře(třešně, višně, jabloně, hrušky, ořechy, švestky, blumy, angrešt, rybíz). Pod dílnami a garáží je sklep s klenutým stropem vhodný jako vinárna nebo vinný sklep.

V zahradě je dřevěný domek na stromě a skleník. Na menším pozemku je pěkná stodola s elektřinou, s možností ustájení, sedlovna, výběhy, vhodné k chovu zvířat, případně i k bydlení. Ondřejov je obec v okrese Praha-Východ ve Středočeském kraji, 26 km východně od Prahy Chodov. Historické jádro obce je od roku 2003 městskou památkovou zónou. V Ondřejově se nachází veškerá občanská vybavenost, ZŠ, mateřská škola, obchody, sportoviště, restaurace.Výborná lokalita vhodná k vyjíždkám na koních, v blízkosti domu mnoho cyklistických a turistických tras, několik rybníků a nedaleko také řeka Sázava, NPR Voděradské bučiny, Mikešova cesta, Jevanské rybníky, atd.

Hlavačov, Ondřejov

Sylvie Jelínková
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 774 671 586
sylvie.jelinkova@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz