Na Císařce

Výjimečný střešní byt s krásným výhledem v moderním rezidenčním komplexu Na Císařce, Praha 5. Jednotka s dispozicí 3+kk a plochou 114 m2 se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu z roku 2008.

Praha 5 – Smíchov

Kategorie: Byt
Dispozice: 3 + kk
Plocha: 114 m2
Vytápění: Ústřední dálkové
Parkování: Garáž
PENB: Skupina C
Stav: Velmi dobrý
Cena nemovitosti:

Prodáno

Popis nemovitosti

Byt nabízí dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a pracovnou, dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, prostornou chodbu s vestavnými skříněmi na míru prostoru. Na míru navržený a zhotovený nábytek nalezneme v celém bytě. Je tak skvěle sklouben design s praktičností. Z obývacího pokoje je dostupná terasa o ploše bezmála 20 m2, která poskytuje panoramatický výhled do okolní krajiny i dále do centra Prahy. Terasa je zastřešena a v horkých letních dnech nabízí možnost zastínění látkovými roletami na elektrický pohon. Rolety se nachází i na oknech bytu, tentokrát v hliníkovém provedení. Pomocí nich lze dokonale zatemnit v nočních hodinách a pohodlně v létě regulovat teplotu bytu. K bytu náleží komora a garážové stání v suterénu domu. K domu náleží soukromé dětské hřiště.

Klidná lokalita v blízkosti přírodní památky Skalka a parku Ladronka s cyklistickými a bruslařskými stezkami. Dobá dostupnost do centra i na okraj Metropole. Pravidelné autobusové spoje – 10 minut k metru Anděl. Občanská vybavenost v blízkém okolí.

Na Císařce

Luboš Perníček
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 702 076 616
lubos.pernicek@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz