Nad Údolím

Třípodlažní částečně podsklepená vila o užitné ploše 417 m2 je vhodná zejména k prvotřídnímu rezidenčnímu bydlení. Celá stavba je svým umístěním, zajímavým architektonickým řešením a použitými materiály skutečně  výjimečná.

Praha 4 – Hodkovičky

Kategorie: Vila
Dispozice: 7 + 1
Plocha: 417 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: Garáž
PENB: Skupina G
Stav: Výborný

Cena nemovitosti:

Na dotaz

Popis nemovitosti

Přízemí domu skýtá mimo prostornou vstupní halu, kuchyň propojenou s jídelnou, velký obývací pokoj se vstupem do zahrady, toaletu a technickou místnost. Do prvního patra se dostáváme vnitřním schodištěm jemuž dominuje impozantní vitráž. Nalezneme zde tři ložnice, dvě velké koupelny, dvě pracovny, prostornou šatnu s vestavěnými skříněmi a samostatnou toaletu. V podkroví se nachází dvě místnosti a koupelna s toaletou.

Sklep domu skýtá saunu s koupelnou, herní místnost, dvě místnosti vhodné jako úložné prostory a technickou místnost s plynovým kotlem a zásobníkem na teplou vodu.

K domu náleží také garáž pro dva vozy, která je propojená se vstupní halou. Zahrada o rozloze 1146m2 se vzrostlými okrasnými dřevinami poskytuje majitelům dostatečné soukromí.

Kompletní síť obchodů a služeb v blízkém okolí, golfové hřiště, lesopark a výborná dostupnost do centra podtrhují atraktivitu nabídky.

Nad Údolím

Luboš Perníček
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 702 076 616
lubos.pernicek@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz