Pelikánova

Dům byl postaven v roce 1998 a nachází se v těsné blízkosti Obory Hvězda, údolí Divoká Šárka, Libockého rybníku a vodní nádrže Džbán.

Praha 6 – Liboc

Kategorie: Vila
Dispozice: 3 × 4 + kk
Plocha: 600 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: Garáž
PENB: Skupina C
Stav: Velmi dobrý

Cena nemovitosti:

Prodáno

Popis nemovitosti

Pečlivě upravená zahrada s okrasnými dřevinami skýtá zahradní krb, krytý bazén s protiproudem a vyhříváním, zastřešenou pergolu a tři samostatné garáže. V domě jsou tři bytové jednotky, jejichž dispoziční řešení je totožné, tedy 4+kk, 200 m2. Dominantou každého bytu je velkorysý obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, která je vybavená kvalitní kuchyňskou linkou, včetně spotřebičů. Dále jsou k dispozici tři samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly a samostatné WC, kde je instalován kombinovaný plynový kotel a připojení na pračku. Součástí obývacího pokoje v přízemí a prvním patře je krb, byt v prvním patře nabízí oproti ostatním dvěma dva balkony. Vstup do každé bytové jednotky je samostatný z vnitřního schodiště. V současné době jsou bytové jednotky v prvním a druhém patře pronajímány zahraničním klientům, tímto modelem se lze inspirovat i nadále.

Atraktivitu lokality zvyšuje nejen blízkost přírody, ale i kompletní síť obchodů a služeb v blízkém okolí a skvělá dopravní obslužnost. Stanice metra A Petřiny je vzdálena tři zastávky autobusem, Pražský okruh je vzdálen do 5 minut jízdy autem, Letiště Václava Havla do deseti minut.

Pelikánova

Chtěli byste taky takovou prezentaci?

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz