Slunečný vrch

Dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 5+kk s podlahovou plochou 209 m2 v malebném horském městě Vrchlabí. Objekt je situován v rezidenční vilové části Slunečný vrch.

Vrchlabí

Kategorie: Rodinný dům
Dispozice: 5 + kk
Plocha: 209 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: Kryté stání
PENB: Skupina C
Stav: Výborný
Cena nemovitosti:

Prodáno

Popis nemovitosti

Lokalita i dům samotný lze směle označit za nadstandardní a majiteli poskytují výjimečný komfort bydlení i relaxace. Dům skvěle využívá výhod svažitého pozemku s celkovou plochou 1285 m2, kdy je možné směrem do zahrady využívat terasy v prvním i druhém podlaží a vychutnávat tak všudypřítomnou přírodu s vrcholky horských hřebenů. Perfektně udržovaná zahrada je osázena množství zeleně a vzrostlým stromovím. Atmosféru dotváří osvětlené jezírko s vodopádem. Kontaktujte nás pro odkaz na virtuální prohlídku.

V samotném domě nalezneme jen nadstandardní použité materiály. Podlahy jsou tvořené průmyslovou mozaikou z diamantové třešně, kvalitní dlažbou, případně masivními dřevinami. Dveře z masivu jsou posuvné nebo otvíravé bezfalcové. Okna dřevěná s předokenními, elektricky ovládanými roletami s titanzinkovým oplechováním. Titanzinek nalezneme i v podobě krytiny na střeše domu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem v kombinaci se zapuštěnými a nástěnnými konvektory, podlahovým vytápěním a krbem v obývacím pokoji. U domu kryté parkovací stání pro 2 vozy. Město Vrchlabí se 13. tisíci obyvateli, často nazýváno Vstupní brána Krkonoš, samozřejmě nabízí svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost.

Slunečný vrch

Chtěli byste taky takovou prezentaci?

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz