Staročeská

Prodej čtyřpodlažního dvougeneračního domu v klidné lokalitě Prahy 6 – Suchdol. Nadstandardně prostorný dům nabízí dispozici 2x 6+1, tedy dvě kuchyně a dále 12 pokojů. Užitná plocha domu je 346 m2, pozemek má plochu 592 m2.

Praha 6 – Suchdol

Kategorie: Rodinný dům
Dispozice: 12 + 2
Plocha: 346 m2
Vytápění: Tepelné čerpadlo
Parkování: Na pozemku
PENB: Skupina G
Stav: Velmi dobrý

Cena nemovitosti:

17 000 000

Popis nemovitosti

Zahrada nabízí posezení na venkovní terase a velkou odpočinkovou zónu v podobě samostatného objektu, kde najdeme kryté sezení, pec na pizzu, udírnu, vířivou vanu, saunu se sprchou i toaletu. Krom odpočinkového objektu se na pozemku nachází ještě dílna.

Objekt je svým provedením vhodný k řadě různých využití, ať už ve stávajícím stavu nebo po drobných úpravách dispozice. Nabízí se využití jako dvougenerační rodinné bydlení, nadstandardní jednogenerační rodinné bydlení, kombinace bydlení s pronájmem druhé poloviny domu, kombinace bydlení se sídlem firmy, úprava pouze pro komerční využití, pronájem jednotlivých pokojů na krátkodobý či dlouhodobý pronájem.

Dům má plastová okna, zateplenou fasádu i střechu. V suterénu se nachází tepelné čerpadlo se zemními vrty. Napojení na kanalizaci a vodovodní řad je samozřejmostí. Na pozemku se nachází také studna. Lokalita vyniká klidnou zástavbou a velmi dobrým dopravním spojením do Dejvic i na Letiště Václava Havla. V okolí se nachází úplná občanská vybavenost. Lokalita vyniká klidnou zástavbou a velmi dobrým dopravním spojením do Dejvic i na Letiště Václava Havla. V okolí se nachází úplná občanská vybavenost.

Staročeská

Jan Brábník
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 774 305 907
jan.brabnik@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz