Sudějovická

Nabízíme Vám ke koupi podsklepený rodinný dům v městské části Praha – Újezd nad Lesy. Stavba s užitnou plochou 473,9 m2 prošla v roce 2009 kompletní rekonstrukcí a nachází se na pozemku o celkové rozloze 1004 m2.

Újezd nad Lesy

Kategorie: Rodinný dům
Dispozice: 7 + 1
Plocha: 474 m2
Vytápění: Plynové
Parkování: Garáž
PENB: Skupina C
Stav: Výborný

Cena nemovitosti:

14 990 000

Popis nemovitosti

Přízemí je pojato jako moderní otevřený prostor spojující obývací pokoj, kuchyň s kvalitní kuchyňskou linkou a jídelnu s americkými krbovými kamny a francouzskými dveřmi, vedoucími na dlážděnou terasu a dále do zahrady. Zahrada je vzrostlá, pečlivě udržovaná, s okrasnými dřevinami, záhonem pro pěstování zeleniny a letním altánkem. V přízemí se dále nachází šatna a samostatné WC. Dvoje dřevěné schody vedou do prvního patra, kde jsou k dispozici tři vkusně zařízené koupelny a pět místností, jedna z nich s vlastním balkonem. V centrální průchozí místnosti je vestavěná skříň a komora. V suterénu je sauna s bazénkem, prostorná spíž, relaxační místnost, technická místnost s kondenzačním kotlem a vstup na zahradu a do přízemí. V garáži lze zaparkovat dvě vozidla, další pak před domem.

Podkroví je využitelné jako úložný prostor. Nové jsou rozvody elektřiny, vody a počítačové sítě po celém domě, zabezpečovací systém je vybaven kamerami a senzory pohybu. Jako materiály pro podlahové krytiny byly zvoleny vinyl, marmoleum a keramika, kuchyň a koupelny jsou vybaveny elektrickým podlahovým topením.

Dům se nachází v nejbližším sousedství Klánovického lesa, v místě či blízkém okolí je zároveň dostupná kompletní síť obchodů a služeb (základní škola, gymnázium, supermarket, restaurace, a další). Nájezd na Pražský okruh je vzdálen 7 minut jízdy autem. Z hromadné dopravy lze využít přímé autobusové linky jedoucí 17 minut na Černý most, její zastávka je vzdálena 5 minut pěší chůze. Případně nedalekého vlakové nádraží, ze kterého jede vlak 16 minut do Libeňského nádraží.

Sudějovická

Luboš Perníček
Realitní makléř

Kancelář:

Tomsova 664/6
Praha 10 – Malešice

Kontaktní údaje: 
(+420) 702 076 616
lubos.pernicek@rsq.cz

Najdete nás na adrese
Za zahradami 396/2, Praha 10
nebo nám napište na
info@rsq.cz