Bytové domy Hostivař

2020 — 2022

Story

Kompletní servis pro developera

V ulici Pražská na Praze 10 v Hostivaři jsme pro developera zpracovali kompletní servis od studie objektu bytového domu, přes dokumentaci pro stavební povolení až po prováděcí projektovou dokumentaci. Dále byl zpracován prodejní web včetně exteriérových a interiérových vizualizací, interiérové video, karet bytů a propagačních materiálů. Momentálně v této lokalitě pracujeme na projektu druhého bytového domu.

Stavba je v povolovacím procesu. 

Nová obytná čtvrť

Bydlení Pražská nabídne omezený počet bytů ve dvou bytových domech. V lednu 2021 zahájíme výstavbu první etapy bytového domu s celkem 27 byty o dispozici 2+KK a 3+KK. Každý byt má balkón nebo terasu a garážové stání.

Dokumentace
a karta bytu

Prezentace

Poskytujeme komplexní služby pro vaše developerské projekty. Nabízíme vše od poradenství přes design a vývoj až po marketingovou podporu a vzdělávání.

Webové stránky

Naší specialitou je tvorba webových stránek s redakčním systémem WordPress. Navrhujeme, programujeme a optimalizujeme tak, abychom vám zajistili plně funkční a designově působivý web na míru vašeho developerského projektu.

Logotyp

Tiskoviny

Bannery

Další projekty

Bytový dům Petřiny

V nároží ulici Na Petřinách a U Petřin jsme zpracovávali projektovou dokumentaci změny stavby před dokončením a následnou prováděcí projektovou…

Vila Anna

K objektu viladomu z roku 1909, který je umístěn v ochranném pásmu Pražské památkové rezervace, jsme zpracovávali studii…

Pin It on Pinterest